Spontano mi prebacuje sa plin režima vožnje, na benzin??

Topic u kojem "dežura" naš glavni serviser, rješava probleme i daje savjete.Na svako pitanje odgovara se isti dan...

Moderatori/ce: IVAN LPG1,I wonder,gogo,hgzg,virion,tidala,kerting,Moderatori

hrle
Autoplin senior
Automobil koji vozite: Hyundai, ELANTRA 1.6 GL( treća gen.), 77kw, 2006. g.
Prešla 263 800km
Marka i vrsta plinske instalacije: armatura spremnika: tomasetto , priključak za punjenje: tomasetto , isparivač-regulator tlaka: tartarini auto , u napomeni : pročistač plina i brizgaljke plina: tartarini auto. Koliko mogu vidjeti sve je od tartarini, osim što je boca TMS (ili tomasetto?- armatura i priključak za punj. piše da je tomaseto).

Re: Spontano mi prebacuje sa plin režima vožnje, na benzin??

PostPostao/la hrle » 29 svi 2018 15:02

Na jednoj temi sam naišao na ovo:
"Pa reci kod koga si ugrađivao plin?
Koji to idiot ne mapira plin u vožnji???"

Kako se to ( ,može netko ukratko reći) u vožnji mapira plin...i koliko cca minimalno kilometara ( ili metara)treba preći s vozilom da bi se relativno uspješno mapiralo?

Mike20
Autoplin Master
Automobil koji vozite: Fiat Bravo 2008.g 1.4 Turbo (150 000km na plin)
Marka i vrsta plinske instalacije: Lovato Easy Fast

Re: Spontano mi prebacuje sa plin režima vožnje, na benzin??

PostPostao/la Mike20 » 30 svi 2018 07:52

Ti voziš sa svojim režimom vožnje, meštar ima laptop spojen na auto, prati parametre na plin, i parametre ecu-a benzina. Odvoziš 5-10km ako treba i više

hrle
Autoplin senior
Automobil koji vozite: Hyundai, ELANTRA 1.6 GL( treća gen.), 77kw, 2006. g.
Prešla 263 800km
Marka i vrsta plinske instalacije: armatura spremnika: tomasetto , priključak za punjenje: tomasetto , isparivač-regulator tlaka: tartarini auto , u napomeni : pročistač plina i brizgaljke plina: tartarini auto. Koliko mogu vidjeti sve je od tartarini, osim što je boca TMS (ili tomasetto?- armatura i priključak za punj. piše da je tomaseto).

Čudno mapiranje bez vožnje, količina rada?

PostPostao/la hrle » 01 lip 2018 16:40

Mike20 je napisao/la:Ti voziš sa svojim režimom vožnje, meštar ima laptop spojen na auto, prati parametre na plin, i parametre ecu-a benzina. Odvoziš 5-10km ako treba i više

Znači, štimanje bez vožnje ili na maks.200metara ne valja !ČISTO NAGAĐANJE
Koliko sam zapamtio kilometražu kada sam ga ostavio, auto nije vožen!A auto je kod njih bilo cijeli dan ,od 8 do 16h!Imali su vremena za sve živo
Znači, i silvio tutunović se pokvario, postao fušer!
Ma , odmah minije sve štimalo...u 1530 h je poslovođa javio da su napravili servis i da prirpremim 300kn
Poslije 30 min, mi javlja da nije 300kn, nego 600kn.
Kaže promjenili su dva plastična konektora ( NJIH JE NAPLATIO UKUPNO 60KN...ZNAČI, RAD ZA SPAJANJE DVA KONEKTORA NA 5,6 MALIH ŽICA JE NAPLAĆEN 240KN!??..pa to svaki prosječan električar napravi za pola sata, a kod njega je ispalo cca 1,5h= 240kn??

Meni se čini da ču ubuduće ići u cepelina u v.goricu ili h.birth u v.goricu-mada je dosta daleko!

Natrag na “Dežurni serviser”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.